Bukmacher Milenium oferuje swoim graczom pakiet powitalnego, w którego skład wchodzą freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN. Chcąc skorzystać z promocji na start wystarczy wpisać jedynie kod promocyjny BETONLINE.

Darmowy kod promocyjny Milenium

Darmowy kod promocyjny Milenium

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera Milenium. Chcąc liczyć na bonusy nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Krok pierwszy tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jednie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty, więc każda osoba bez żadnych problemów i w wszystkim czasie założy konto.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Milenium?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. Tą czynność można jedynie wykonać podczas zakładania konta, a później już takiej opcji gracz nie będzie posiadał.

Milenium darmowa gotówka za depozyt do 1520 PLN

Łącznie nawet 1520 PLN bonusu można otrzymać za dokonanie pierwszej wpłaty. Freebet o wartości 20 PLN trafi na konto użytkownika, pod warunkiem, że dokonana wpłata wynosiła co najmniej 50 PLN.

Dodatkowo można liczyć na darmowe środki równowartości depozytu, aż do 1500 PLN. Bukmacher Milenium przyzna bonus wysokości wpłaty, np. gracz dokonał depozytu o wartości 600 PLN, drugie tyle otrzyma w formie środków bonusowych.

betclic darmowy kod promocyjny

Cashback do 150 PLN na start u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u legalnego bukmachera Milenium jest objęty zakładem bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tego rodzaju bonusu koniecznie trzeba zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Jak się okaże, że pierwszy kupon był wygrany to super!! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast jak faworyci zawiedli to bukmacher Milenium dokona zwrotu 100% stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 150 PLN.

Milenium: Happy Hours u bukmachera Milenium zwiększa wygrane o 14%

Gracze, którzy posiadają konto u bukmachera Milenium mogą liczyć na szereg ciekawych promocji jak chociażby „Happy Hours„, w której to akcji wspomniany bukmacher oferuje kupony bez podatku.

Wystarczy zawrzeć zakład w godzinach trwania tej akcji, a są dostępne one dostępne na stronie bukmachera, a także kupon musi spełniać poniższe warunki promocji, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetfan: zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN na start
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera PZBuk na bonus 500 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.