Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny z okazji spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. Wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby liczyć na freebet o wartości 29 PLN bez depozytu, bonus równowartości depozytu do 1200 PLN oraz cashback do 200 PLN.

Bonus dla nowych graczy STS

Bonus dla nowych graczy STS

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał kotna u legalnego bukmachera STS.

Pierwsza czynność jest promocji jest to założenia konta w dniach od 15 do 19 listopada na stronie bukmachera www.sts.pl. Proces rejestracyjny zajmie graczowi dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane chociażby imię czy nazwisko.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera STS:

Nowi gracze bukmachera STS mogą liczyć na darmowy bonus bez dokonania żadnej wpłaty o równowartości 29 PLN.

Użytkownik musi jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby cieszyć się z darmowych środków.

Legalny bukmacher STS zwiększa pierwszą wpłatę nawet o 1200 PLN

Pierwsza wpłata u bukmachera STS jest objętą promocją. Wspomniany operator przyznaje bonus jej równowartości, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1200. Darmowe środki jakie trafią na konto gracza uzależniona są od wpłaty:

Przykład: Gracz wpłacił 200 PLN, to drugie 200 PLN otrzyma w formie promocji. Razem na grę będzie posiadał 400 PLN.

kod promocyjny BetClic za darmo

Cashback do 200 PLN u legalnego bukmachera STS

Pierwszy kupon po dokonaniu rejestracji i wpłaty jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Gracz sam wybiera jakie zdarzenia znajda się na kuponie.

Jak się okaże, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher STS dokona zwrotu stawki. Na konto gracza maksymalnie wpłynąć 200 PLN. Natomiast w razie wygranej gracz otrzyma całą kwotę.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 19 listopada do godziny 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny bukmachera PZBuk na bonus 500 PLN
Następny artykułPakiet powitalny dla nowych graczy u bukmachera Totolotek. Bonus do 2098 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.