Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher eWinner PL, który nagradza typerów siatkówki. Na konto każdego gracza może trafić nawet darmowe 140 PLN.

Freebety codziennie dla typerów MŚ 2022 w siatkówce

Freebety codziennie dla typerów MŚ 2022 w siatkówce

A można powiedzieć, że ciekawych potyczek nie powinno brakować już w pierwszych rundach, bo czekają takie starcia, jak Polska – Bułgaria, Argentyna – Iran, Włochy – Kanada, Polska – Meksyk.

Warto jest nadomnieć o specjalnej akcji promocyjnej bukmacher eWinner „Freebet 120 PLN MS w siatkówce”, która aktywna jest w następujących okresach rozliczeniowych:

  • 26 – 28 sierpnia
  • 29 sierpnia – 4 września
  • 5 – 11 września

Lecz trzeba powiedzieć, że gracz, który chce z niej skorzystać musi koniecznie się zapisać i to jeszcze przed pierwszym kuponem na stronie www.eWinner.pl.

Gwarantowane 120 PLN za obstawienie meczy:

Bukmacher eWinner PL w ramach promocji „Freebet 120 PLN MS w siatkówce” dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których muszą znajdować się jedynie mecze z siatkówki.

Dodatkowo kupon musi zostać zawarty za równą kwotę 99 PLN o kursie łącznym nie mniejszym niż 2.50.

Darmowy bonus bez ryzyka w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Za zagrany kupon w każdym okresie rozliczonym użytkownik może otrzymać freebet o wartości 40 PLN. Łącznie może wynieść on nawet 120 PLN.

Kod promocyjny w eWinner:

Legalny bukmacher eWinner PL w swojej ofercie na start oferuje specjalne bonusy w następującej postaci:

  • bezpieczny kupon do 110 PLN
  • premia II za drugi depozyt do 500 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE. Proces założenia konta nie zajmie nikomu żadnych problemów, bo wystarczy podać tam swoje podstawowe dane.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna rozdaje nagrody typerów za obstawienie meczy
Następny artykułPromocja „Ekspert +” u bukmachera Fortuna. Pula nagród 20 000 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie za darmo oferują legalni bukmacherzy w Polsce. Liderami najbardziej ciekawych promocji są STS, Betclic, Betfan i Etoto.